• Nacházíte se zde:
  • O nás

Od založení společnosti v roce 1999 se specializujeme na vývoj informačních systémů pro obchodní firmy. Tehdy jsme přijali výzvu vytvořit během šesti měsíců jádro skladového a fakturačního OnLine systému v rámci několika skladů/poboček společnosti HP TRONIC Zlín.

Naše zkušenosti s vytvářením aplikací jako „tenkého klienta“ (aplikace se „sama“ instaluje a aktualizuje) a sázka na databázi Microsoft SQL 2000 umožnily nejen splnění termínu dodání, ale i stabilní, výkonné a nadčasové řešení VOIS. Především však přinesly spokojeného zákazníka.

 

2000–2007: systém VOIS významně rozšířen pro oblasti cenotvorby, vytvořili jsme a integrovali modul POS (pokladní systém pro provoz prodejny), vyvinuli a implementovali robustní systém řízeného skladu,  nasadili „na míru ušité“ CRM, rozšířili řešení pro potřeby řízení provozu hotelů, dle požadavků managementu jsme realizovali podporu rozhodování (Business Inteligence) a Plánování atd. Ruku v ruce s vývojem probíhaly implementace u několika nových zákazníků.

2008–09: přecházíme na technologie .NET WPF. Probíhá vývoj na zakázku HDS (Home Delivery System). Realizujeme B2B interface mezi VOIS a SAP. Zavádíme produkt Microsoft Team Foundation Server (TFS) podporující vývoj a správu software v týmu.

2010: stále náročnější a komplexnější projekty nás „nutí“ více investovat do „předvýrobních etap“, tj. než se začne programovat, musí se analyzovat a vytvářet dokumentace dle metodiky UML. Absolvujeme tedy UML školení od „UML guru“  RNDr. Ilji Kravala.

 

Nyní pracuje ve společnosti 12 odborníků, kteří mají značné praktické zkušenosti ve vývoji software. Vyškolený tým společnosti je tak schopen dodat řešení od počátečních konzultací přes kvalitní a dokumentovanou analýzu, precizní návrh řešení, návrh plánu a harmonogramu vývoje až po vedení nasazení, dozorování při spuštění a následný servis a řízení změn vytvořeného systému.