Mobilní aplikace / chytré CRM

30. 4. 2013 -

Efektivita obchodního zástupce je přímo úměrná "znalostem" o jeho zákazníkovi. Proto jsme vytvořili mobilní aplikaci "Obchodní jednání", která je přímo napojena na databázi Informačního systému VOIS.

Aplikace má čtyři základní moduly: Vyhledání, kdy Obchodního zástupce v terénu navede dle GPS na nejbližší zákazníky; souhrnou Kartu zákazníka včetně statistiky prodeje, pohledávek a jeho klasifikace; přehled proběhlých Aktivit u zákazníka a Zápis z obchodního jednání formou dotazníku. Veškeré záznamy jsou aktualizovány přímo do databáze informačního systému a tím okamžitě dostupné všem spolupracovníkům. Aplikace pracuje nezávisle na mobilní platformě, tj. podporován je Android, Apple i WindowsPhone díky platformě html5.

Díky investici do vlastního vývojářského Frameworku se nám další Mobilní aplikace budou rychle vytvářet. Tj. nejen vývoj zcela nových mobilních aplikací, ale i rozvoj stávajícího řešení o nové moduly. Aplikace firemního IS provozovaná "mobilně" jsou velmi komfortní a podporují (jsou přímo napojené) na běžné funkce chytrých telefonů/tabletů (mapy, navigace, email, telefon, internet …). Mobilním aplikacím patří budoucnost. Masivní rozvoj této platformy je zřejmý a jde na úkor notebooků a stolních počítačů.

Chytré CRM - Obchodní jednání - je významnou "výbavou" obchodního zástupce v terénu a právě se nasazuje pro přední velkoobchod s pneumatikami, společnost GPD.

Mobilni-CRM